Kasami nga Haraçina: Shqiptari voton për shqiptarin

0
Sonte tubimin e radhës, kreu i Besës Bilall Kasami, kreu i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela dhe kandidati i pavarur për President, Blerim Reka, e mbajtën në Haraçinë. Nga...

Lëvizja BESA ndez motorët, e nis fuqishëm nga Tetova

0
Lëvizja BESA- Tetovë, ka realizuar takim e strukturat e degës, ku i pranishëm ka qenë Kryetari i Degës së Lëvizjes BESA – Tetovë, Gazmend Aliu, së bashku me sekretarin...

Kastrioti i BESËS ‘godet’ BDI-në: Jeni parti e përgjysmuar, do i humbni zgjedhjet tjera

0
I ftuar sonte në emisionin “Argument” në TVM2, është nënkryetari i Lëvizjes BESA, Kastriot Rexhepi, i cili ka folur për zgjedhjet Presidenciale, dhe për mbështetjen që kjo parti i...

Kasami: Nga Levizja Besa u larguan vetëm ata me ambicje për shefa kabineti, shofera...

0
Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami, sonte është i ftuar në emisionin “Rruga Drejt” në Alsat – M, ku po bisedohet rreth aktualitetit politik në vend dhe për zgjedhjet...

Kasami në ‘Rruga Drejt’: BESA nuk ka alternativë!

0
ryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami, sonte është i ftuar në emisionin “Rruga Drejt” në Alsat – M, ku po bisedohet rreth aktualitetit politik në vend dhe për zgjedhjet...

Lëvizja BESA kategorike: Nuk vjen parasysh përkrahja për Gordana Siljanovskën e VMRO-DPMNE-së

0
Gara presidenciala dita ditës po bëhet më e nxehtë ende pa filluar zyrtarisht fushata zgjedhore. Në këto zgjedhje do të garojnë tri kandidat për president të vendit, Stevo Pendarovski...